Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Куди телефонувати, якщо хтось не дотримується режиму самоізоляції

Всі українці, які перетнули кордон, підписують зобов’язання про добровільний карантин на 14 днів. Але, на жаль, не всі вони виконують взяті зобов’язання і порушують режим самоізоляції.

Якщо ви бачите, що людина під час самоізоляції системно порушує правила карантину, санітарно-гігієнічні норми та наражає тим самим на небезпеку оточуючих, повідомте про це на телефони гарячої лінії.

Номер гарячої лінії обласної державної адміністрації — 0 800 216 433

або звертайтеся до поліції за коротким номером 102.

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області створено свій канал у месенджері WhatsApp за номером 096 525 9590, на який громадяни також можуть повідомляти інформацію про порушення карантину особами, які повернулися з-за кордону.

Це допоможе знизити ризик поширення коронавірусної інфекції. Це турбота про ваше здоров`я і здоров’я ваших дітей, батьків та оточуючих.

Нагадуємо, що за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, відповідно до ст.44-3 КУпАП, передбачено накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень, а на посадових осіб – від 34 тисяч гривень  до 170 тисяч гривень.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація