Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Кошти надходять у громади

Незважаючи на те, що на вулиці спекотний початок серпня, у навчальних закладах району роботи у розпалі. Ще здалеку помітне будівельне риштування біля Радівської ЗОШ. Тут розпочато роботи з утеплення приміщення навчального закладу, а згодом почнуть і перекривати дах. По сусідству дитячий садок, в якому завершують перекривати дах. Людно й на подвір’ї Бережанської ЗОШ, де також тривають роботи з перекриття даху.

-З цих перших шкіл ми почали освоювати кошти, які нам виділив Кабінет міністрів України, - каже голова Калинівської районної ради Василь Поліщук. - У Радівці робимо перекриття даху школи і дитячого садка, згодом розпочнемо утеплювати школу. У Бережанах, після того, як завершать перекриття даху навчального закладу, продовжать його утеплення. Потім на черзі до утеплення навчальних закладів у Сальнику, Уладівському, Шепіївці, Нападівці, Мирному, Глинську. У Заливанщинській школі-дитячому садочку також заплановано перекрити дах та побудувати котельню на твердому паливі.

Усі заплановані роботи виконуються за рахунок субвенції державного бюджету. У нинішньому році уряд виділив Калинівському району на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку 21 мільйон дев’ятнадцять тисяч гривень субвенції. До співпраці також залучаються кошти районного бюджету та сільгоспвиробників.

-Багато сільгоспвиробників підтримують громади та допомагають у вирішенні їх проблем, - продовжує Василь Поліщук. - От і цього разу нам на допомогу прийшли Герой україни Іван Арсеньович Боримський, Ігор Анатолійович та Валентин Анатолійович Пачевські, Сергій Миколайович Тишко, Микола Ігорович Карпенко, Олександр Носов та Петро Крикливий, які також виділили когти на проведення ремонтів навчальних закладів.    

   

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація