Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Команда Калинівського терцентру привезла з форуму «55+» перемогу

 

Команда під номером 2, до складу якої увійшли представники від терцентрів Калинівського, Козятинського та Ілінецького районів, на обласному форумі для людей старшого віку «55+» виборола перше місце у спортивних змаганнях. 

Дводенний обласний форум для людей старшого віку «55+» проходив 28-29 травня на базі оздоровчого табору в Літинському районі. Захід організований департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА.  Його організовують вже другий рік поспіль з метою проведення різних форм відпочинку та дозвілля просто неба для людей похилого віку та дорослих осіб з інвалідністю. Цьогоріч на форуму приїхало 200 учасників: команди по 5 осіб з кожного району.

У перший день форуму, після урочистого відкриття, пройшли спортивні змагання, учасники яких продемонстрували наскільки вправно та швидко уміють виконувати вправи з м’ячем, як долають естафету, перетягують канат та вміють влучно кидати кульки. Трійка лідерів тісно йшла пліч-о-пліч, наполегливо борючись за перше місце, але фортуна була на боці команди №2. Сильним та переконливим ударом по м’ячеві, який зупинився на позначці 56 метрів, завідувач відділенням «Затишок» Калинівського терцентру  Микола Мельничук, якому до речі далеко за 55+,  вивів свою команду у беззаперечні лідери. А відтак, кубок за перше місце отримала команда №2.

  • Цією перемогою ми вкотре довели, що працівники терцентру та люди поважного віку ведуть активний спосіб життя, що «55+» - не вирок, а нові можливості реалізувати себе, приділяти більше уваги рухливому життю, - сказав учасник команди №2 керівник "Територіального центу соціального обслуговування»  Василь Карпінець.

Крім спортивних змагань, учасники форуму брали участь в різних руханках, в конкурсі танців, майстер-класах з розпису імбирного печива, крафтового мистецтва, дивилися кіно просто неба. А ще просили організаторів, щоб і наступного року зустрітись на такому ж форумі.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація