Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Керівники сільгосппідприємств Василь Кірічук та Петро Тихонюк стали «Покровителями культури»

У концертному залі «Плеяда» відбулась церемонія нагородження переможців загальнообласної акції доброчинства, акції меценатів культури і мистецтв Вінниччини «Покровитель культури – 2016».

У році, що минає, цього звання удостоїлись два представники Калинівського району - директор СТОВ «Маяк» зі Старого Пикова Василь Кірічук та директор ПОСП «Нападівське» Петро Тихонюк.

-Минулий рік був для нас багатим на гарні події, особливо відчутним було покращення матеріальної бази та благоустрою закладів культури. Лише за минулий рік у тридцятьох закладах культури проведено ремонтні роботи.  На ці ремонтні роботи, благоустрій та придбання було витрачено 7,5 млн. гривень, в тому числі 5,8 млн. гривень бюджетних коштів та майже два мільйони – благодійних, - розповів начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Андрій Грибовченко. – Особлива подяка Василю Васильовичу Кірічуку та Петру Івановичу Тихонюку, завдяки яким, можна сказати, нове життя отримали сільські заклади культури у Старому Пикові та Мончинцях. Тому їхні кандидатури ми й подали на присвоєння їм почесного звання «Покровитель культури -2016».

На відбудову будинку культури у Старому Пикові СТОВ «Маяк», яке очолює Василь Кірічук, надало 600 тисяч гривень. А Петро Тихонюк вклав у ремонт сільського клубу у Мончинцях двісті тисяч гривень та ще сто п’ятдесят тисяч гривень було витрачено на ремонт будинку культури у Нападівці. Хоча ту працю та віру у здійснення задуманого, з якими Василь Кірічук та Петро Тихонюк взялися до справи, важко виміряти цифрами. Адже і в Старому Пикові, і в Мончинцях будинки культури були вже в аварійному стані і відбудовувати їх довелося майже з нуля. Багато мешканців сіл не вірили у розпочату справу, і коли замість напівзруйнованих будівель у селах з’явилися справжні осередки культури, ніхто не приховував своєї радості та вдячності.

-Нам наші предки залишили школи, церкви, будинки культури, а тепер прийшов час і нам щось робити для громади. В свій час ми побудували в селі церкву, а зараз взялися за культуру, - каже Василь Кірічук. – Дуже приємно щось залишити після себе і я отримую моральне задоволення, коли бачу своїх односельчан щасливими. 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація