Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Калинове намисто 2019

24 жовтня в Калинівському технологічному коледжі пройшов традиційний Міжрегіональний фестиваль колекцій моделей одягу, серед учнів та студентів навчальних закладів «Калинове намисто – 2019».

Учасниками фестивалю стали учні та студенти вісімнадцяти навчальних закладів з дев’яти областей України, які представили 54 колекції одягу різних номінацій («Традиції і сучасність», «Примхи молоді», «Вишукана елегантність костюму», «Чарівна мить»). Кожна з них вражала своєю неповторністю та яскравістю, технікою виконання. Учасники продемонстрували різні техніки оздоблення, багато робіт з конструкціями, різними матеріалами та фактурами.

Новими учасниками фестивалю цьогоріч стали учні навчально-виховного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів ДНЗ с. Писарівка, які продемонстрували глядачам колекцію одягу під назвою «Мамина хустина».

На свято до Калинівського технологічного коледжу завітали голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, заступник голови  райдержадміністрації Анатолій Пачевський, заступник міського голови Олександр Щьов.

Вітаючи учасників заходу, голова районної ради сказав, що фестиваль «Калинове намисто» - це важлива подія не лише в житті навчального закладу, а й усього району. З кожним роком фестиваль стає дедалі популярнішим, а майстрині шиють дедалі кращі вироби. Ми в свою чергу створюємо належні та комфортні умови для їх творчості.

Нещодавно  завершили ремонт головного приміщення, де проходять демонстрації моделей одягу – актової зали.  Майже за рік тут замінили сцену та освітлення, змонтували натяжну стелю, реставрували паркетну підлогу, на стіни замість шпалер нанесли венеціанську штукатурку, а також встановили м’які крісла в  залі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація