Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Калинівський військовий комісаріат після оновлення

За ініціативи військового комісару підполковника Олега Резедента та підтримки  голови районної ради Василя Поліщука  у приміщенні призовної дільниці Калинівського військового комісаріату провели капітальний ремонт.

Кімнати стали світлішими і теплішими, не тільки для працівників військкомату, але й для відвідувачів і лікарів, які проводять медичне обстеження юнаків у призивному пункті. 

У будівлі провели безліч робіт: встановили нову систему вентиляції та опалення, виконали електромонтажні роботи, замінили підлогу, зробили натяжні стелі, виконали внутрішньо-оздоблювальні роботи, замінили двері, провели благоустрій прилеглої до військкомату території. Також було обладнане нове  робоче місце оператора, закуплені меблі та оргтехніка.

Долучились до фінансування ремонтних робіт депутати районної ради, а також значний внесок доклали підприємці району.

  • Під час військової агресії проти нашої держави особливо  гостро стоїть питання зміцнення боєздатності української армії. Дуже важлива роль  відводиться роботі  військових комісаріатів  на місцях, які проводять мобілізацію,  ведуть облік  військовозобов’язаних, організовують призов юнаків на строкову службу. Тому нашим обов’язком було подбати про їх комфортні умови перебування на своїх робочих місцях. – каже голова районної ради Василь Поліщук.

Військовий комісар Олег Резедент у свою чергу  щиро дякує  всім, хто долучився до робіт та зауважив, що такі вчинки є прикладом дійсного патріотизму і належного відношення до ЗСУ  та розбудови нашої держави.

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація