Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Калинівське відділення ЕМД поповнилось новеньким автомобілем швидкої допомоги.

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський, разом з вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим завітали до міста Калинівки з робочим візитом.

Саме у Калинівці, на закритій території аеродрому, зберігалось 86  автомобілів екстреної медичної допомоги, які були закуплені в рамках урядової програми для нашого регіону.

Варто зазначити, що з отриманих автомобілів – 62 типу В, які оснащені всім необхідним сучасним медичним обладнанням, а саме: дефібрилятор-монітор, пульсоксиметр портативний, електрокардіограф багатоканальний, небулайзер, монітор тиску крові, апарат дихальний АМБУ, а також засоби для проведення інфузій, засоби іммобілізації та перенесення хворих тощо.

Реанімобілів отримано 24 одиниці, це «швидкі» типу С, оснащені аналогічним обладнанням, як в автомобілях типу В, але  додатково мають в своїй комплектації транспортний апарат ШВЛ та капнограф.

Кожен автомобіль обладнаний GPS-трекерами для визначення місця знаходження бригади як найближчої до пацієнта.

Усі 86 автомобілів швидкої допомогивже розподілені по відділенням  екстреної медичної допомоги області. 

Як зазначив голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, один з них на заміну старому УАЗику отримає Калинівське відділення екстреної медичної допомоги.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація