Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Історія чудотворного місця

Вода, яка б’є із землі, завжди була у великій пошані, оскільки несла життя і зцілювала. Тому про джерела існує безліч оповідей та створено чимало легенд.

Одне з чудотворних місць Калинівщини знаходиться у селі Писарівка. Про чудесне знайдення у колодязі ікони Пресвятої Богородиці Писарівської , під час підняття якої житель села з пошкодженою рукою зцілився, доторкнувшись до неї, переповідають і дотепер. Відтоді, воду з цього колодязь вважають цілющою.

Колодязь, як і ікона, пережили з тих пір багато випробувань. І якщо ікону вдалось реставрувати та перенести до храму, то колодязь залишався без уваги та поступово  занепадав.

Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці Отець Андрій не  зміг залишити це місце, тому вирішив докласти всіх зусиль, аби відновити святиню.

За підтримки голови  районної ради Василя Поліщука, сільської ради, місцевих підприємців та внесків жителів села вдалось  не лише відновити колодязь з джерельно-цілющою водою, а й збудувати невеличку капличку, огородити її дерев’яним парканом та навіть провести озеленення території.

«Божа Матір являє свої чудеса, посилаючи нам такі священні знаки» - каже Отець Андрій. – Чудотворна ікона Пресвятої Богородиці захищає жителів села та оберігає у всіх наших справах.

        

                                                      

 

 

 

 

 

 

 

  

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація