Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Земляки вшанували Івана Боримського і привітали його з присвоєнням звання Герой України

30 серпня 2013 року в районному будинку культури земляки вшанували  Івана Арсеньовича Боримського і привітали його з присвоєнням звання Герой України.

24 серпня 2013 року Президент України В.Янукович підписав Указ про присвоєння звання Героя України І.Боримському за визначні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку сільськогосподарського виробництва, впровадження прогресивних технологій та сучасних форм  господарювання, багаторічну самовіддану працю, і от тепере весь район вшанував героя.

Вітали І.Боримського з високою нагородою голова обласної ради І.Мовчан, М.Джига, С.Татусяк, голова Калинівської райдержадміністрації В. Поліщук, заступник голови районної ради А.Нагребецький, Герой України А.Пачевський, колеги і друзі.

- Моя відзнака - це відзнака праці всього нашого колективу. Я за ним, як за кам"яною стіною, - дікував усім Іван Боримський. - І коли президент України вручав мені нагороду, я сказав, що це визнання заслуг усієї Вінниччини, і ми все зробимо, щоб економіка нашої держави зміцнювалась, а Україна розквітала.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація