Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Фізичний розвиток у Корделівській загальноосвітній школі відтепер в оновленому спортивному залі.

Майже за 5 місяців в спортивній залі сільської школи Корделівської територіальної громади замінили практично все, починаючи від підлоги до стелі.  Окрім самого залу, відремонтовано також роздягальні,окремо для хлопчиків та дівчаток облаштовано душові та  туалетні кімнати та кабінети вчителів фізкультури.

Оновлення спортивного залу стало можливим завдяки державно – приватній співпраці. На ремонт було спрямовано триста сорок п'ять тисяч гривень з районного бюджету, 53 тисяч – з бюджету Корделівської сільської ради, 26 тисяч гривень - з обласного бюджету в рамках конкурсу проектів розвитку громад.  За словами голови районної ради Василя Поліщука, більшість робіт було виконано господарським способом, за рахунок чого зекономили близько 400 тис. грн.,  а нові енергозберігаючі лампи  в подальшому допоможуть заощадити на витратах електроенергії для освітлення зали. 

Корделівська загальноосвітня школа – це унікальний навчальний заклад, який виховав 13 кандидатів в майстри спорту з військового багатоборства та підготував 5 чемпіонів України, – каже вчитель Корделівської ЗОШ Вадим Брик, - тому для нас вкрай важливо мати належні умови для занять аби здобувати нові перемоги та нагороди.  Наші вихованці неодноразово ставали переможцями районних, обласних та всеукраїнських змагань.

Всі, кого  запросили на спортивне свято, були приємно вражені від побаченого після ремонту, а особливо від показових виступів учнів, які займаються художньою гімнастикою та рукопашним боєм. 

А люди, які допомагали фінансово, працювали на будівництві, отримали різноманітні відзнаки та вітання. Завдячуючи їм, були створені зразкові умови для вчителів фізкультури та учнів школи.  

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація