Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Депутати звернулись до вищих органів влади щодо скасування абонентської плати за транспортування газу

Президія Калинівської районної ради підтримала рішення Вінницької обласної ради звернутись до керівництва країни про скасування абонплати за доставку газу. 

На 42 позачерговій сесії депутати погодили «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо скасування абонентської плати за транспортування газу».

У зверненні йдеться: «Життя переважно у населення України – важке, у людей не вистачає коштів на харчування, ліки та сплату за комунальні послуги. Рішення НКРЕКП щодо встановлення абонентської плати за транспортування газу призведе до негативних соціальних наслідків для українського народу. Вважаємо, що такі нарахування несправедливі, адже українці самі проводили трубопроводи з блакитним паливом до своїх осель. Враховуючи, що за кожен день протермінування платежу споживач, окрім оплати послуги розподілу, має сплатити ще й компенсацію, яка дорівнює розміру самої плати – тобто фактично за період, на який прострочено платіж, споживач має сплатити подвійний тариф за розподіл. При цьому датою оплати є не дата оплати квитанції в банку чи онлайн, а дата, на яку оплата була зарахована на рахунок. Зважаючи на викладене, враховуючи складне соціально-економічне становище більшості жителів України, звертаємося з проханням терміново скасувати ганебну постанову НКРЕКП, яка затвердила абонентську плату за транспортування газу і не допустити подальшого підвищення цін на газ та зубожіння населення».

 «Важливо, що абонплата за надану потужність не підпадає під субсидіювання. Тобто споживачі можуть отримати субсидію на покриття купівлі газу, а за приєднану потужність мають сплатити живі гроші.

Таке рішення НКРЕКП призведе до негативних соціальних наслідків для народу. Об’єктивно вважати, що подібні нарахування несправедливі, адже калинівчани самі, за власний кошт,  проводили трубопроводи з блакитним паливом до своїх осель.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація