Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Депутати районної ради прийняли рішення про призначення головного лікаря ЦРЛ

31 березня в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання 10 сесії районної ради 7 скликання.

Були прийняті ряд важливих питань, основним з яких - звільнення головного лікаря Калинівської ЦРЛ В.Костюка і призначення на цю посаду В.Головащенка.

Після зборів трудового колективу, на яких у результаті таємного голосування за В.Головащенка віддано-223 голоси, за В.Костюка -86, лікарня подала до районної ради подання призначити В.Головащенка головним лікарем Калинівської ЦРЛ.

В підтримку кандидатури В. Головащенка виступили депутат районної ради К.Васюк, депутат обласної ради В.Якимець.

Василь Поліщук - голова районної ради наголосив, що розвиток медичної галузі і надалі залишатиметься одним з пріоритетів у діяльності районної ради. На минулій сесії депутати виділили на потреби ЦРЛ 200 тис.грн, ще 500 тисяч гривень буде виділено на наступній сесії. Частина цих коштів має піти на закупівлю обладнання для відремонтованої лабораторії та обладнання для господарського блоку, енергозбереження. на закупівлю медичного обладнання буде спрямовано кошти  державного бюджету. На район їх буде виділено 1,5 мільйона гривень. З цієї суми 1,2 мільйона буде спрямовано на закупівлю обладнання для ЦРЛ, а 300 тисяч гривень на потреби первинної медицини.

В рішеннях районної ради зазначається, що В.Костюка звільнять остаточно з посади головного лікаря "після відновлення його працездатності". А В.Головащенко з 31 березня 2017 року і до підписання контракту буде в.о. головного лікаря з усіма відповідними повноваженнями.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація