Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

День Соборності України 2020

22 січня 1919 р. Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. З цієї нагоди день об’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою українці відзначають  як   День Соборності України. Цей день займає особливе місце в історії становлення  нашої країни.

101-у річницю Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки в єдину державу в Калинівці відзначали 21 січня.

Учасників урочистостей з державним святом привітали голова Калинівської районної ради Василь Поліщук, голова Калинівської райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, командир військової частини 3028 Національної гвардії полковник Богдан Вакулко.

Побажали всім присутнім ще більшої любові до рідного краю, яка  згуртовуватиме нас для здійснення добрих справ, спрямованих на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

За значний особистий внесок у розвиток української державності, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, активну життєву позицію було нагороджено 13  осіб Калинівського району.

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація