Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Чорний біль нашої землі Чорнобиль

У цей день 26 квітня  1986 року на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух, який спричинив соціально-екологічну катастрофу глобальних масштабів. Мільйони гектарів забруднених радіацією земель, лісів та водойм, втрата здоров’я сотень тисяч людей, численні людські жертви та зруйновані долі...

У зв’язку із черговими роковинами трагедії  голова районної ради Василь Поліщук, голова районної державної  адміністрації Володимир Гаврилюк, Калинівський міський голова Анатолій Шамалюк, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій та небайдужі калинівчани вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

На знак вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС та постраждалих внаслідок катастрофи, які врятували світ від ядерної катастрофи, відбулося покладання до підніжжя пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» та мітинг-реквієм.

Слова вдячності адресував присутнім голова районної ради Василь Поліщук:

- 26 квітня - є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі. Ми закликаємо зберігати пам'ять Чорнобиля і шанувати мужність тих співвітчизників, хто живе сьогодні з нами. 

Ліквідатори ЧАЕС були нагороджені Грамотами районної ради та райдержадміністрації.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація