Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Будинок культури повернули до життя

Приміщення закладу культури побудували майже півстоліття тому, а років з тридцять воно, як кажуть, не бачило ремонту. Сільська рада досі квартирувала в орендованому приміщенні, умови роботи її працівників давно бажали кращого. І от тепер усі ці проблеми подолано.
Тепер будинок культури, бібліотека та сільська рада у Котюжинцях розташовуватимуться під одним дахом. Це стало можливим після того, як завершився ремонт.
Як зазначає сільський голова Василь Сторч, ремонт розпочали у квітні 2017 року. Ремонтні роботи проводились за кошти сільського та районного бюджетів, значну допомогу надавали місцеві підприємці, допомагали сільські люди. Загалом на ремонт витрачено бюджетних і позабюджетних коштів майже 600 тисяч гривень.

Зроблено масштабні ремонтні роботи - перекрито дах, утеплено фасад та стелю, замінено електропроводку, підлогу у фойє вимощено плиткою, облаштовано електроопалення, але у планах встановлення твердопаливного котла. У бібліотеці та сільській рад нові меблі. Двері у кабінетах сільського голови та секретаря сільської ради скляні.

- У нас немає глухих дверей, усе під склом, - зауважує сільський глова, демонструючи свій "прозорий офіс".- Кожен відвідувач бачитиме чим займається сільський голова, секретар сільської ради. Ми ні від кого не ховаємось.

З відкриттям відремонтованого будинку культури мешканців Котюжинець вітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, голова районної ради Василь Поліщук, голова РДА Володимир Гаврилюк. Вони вручили відзнаки влади людям, які допомагали оновлювати сільський заклад культури.

- У нинішньому році це вже другий заклад культури, який ми спільними зусиллями відремонтували,  - каже голова районної ради Василь Поліщук. - Зараз завершуються роботи у закладах культури в Писарівці та Корделівці, на черзі роботи в будинках культури та клубах у Вишневому, Антонополі, Сальнику, Малих Кутищах та Польовій Лисіївці.

ВІДЕОРЕПОРТАЖ

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація