Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Благоустрій у НВК с. Грушківці

Дотримуючись усіх карантинних заходів продовжуються роботи по благоустрою території навчально-виховних комплексів району.

 Працівники НВК с. Грушківці за період карантину упорядкували та привели до належного стану території навколо закладів: омолодили  старі дерева,  розпочаливпорядкування шкільного подвір'я, провели ремонт водостічнихсистем.  Задля безпечного перебування учнів та вихованців дошкільної групи в урочний та позаурочний час та захисту шкільного майна було встановлено паркан навколо території НВК, який пофарбували в яскраві кольори.

Через припинення навчально-виховного процесу у школі вдалось достроковозавершити облаштування кімнати гігієни.  За це вдячні Байківській сільській раді та ТОВ "Українська нерудна компанія" за виділені кошти на проведення ремонтних робіт та створення комфортних умов для учнів НВК.  Також керівництво закладу висловлює щиру подяку сім'ї Харчук, які закупили для закладу фарбу та  ТОВ "Сервісагротех" за надану спецтехніку MANITOUта їх працівнику Присяжнюку О.В.

Голова Калинівської районної ради Василь Поліщук висловлює щиру подяку голові Байківської сільської ради Тетяні Гнатюк та директору навчального закладу Колісник Раїсі за пророблену роботу та активну життєву позицію.

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація