Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

Бережанам 467

   Для жителів Бережан День села, який відзначається 21 вересня у день різдва Пресвятої Богородиці, завжди був і залишається особливим святом. Це і урочисте богослужіння, і гості в хаті, і довгоочікуваний концерт у сільському клубі. А найбільше тішить те, що кожного року до Дня села у благоустрою громади додається щось нове, що, безумовно,  дарує радість і спонукає невимовно пишатися своєю маленькою батьківщиною.            

   467 років налічує славна історія Бережан, у сторінки якої вписані вікові та трудові звершення, сотні поколінь, трагічні та щасливі роки, звичайні й виняткові людські долі. Але і новітня історія села не менш прекрасна, бо внаслідок самовідданої, сумлінної праці, співраці і ефективного партнерства, воно буквально перетворилося у сучасну, розвинену, активну і перспективну громаду.

   У цей день, зазвичай, на вечірнє урочисте зібрання у сільському Будинку культури перед концертною програмою запрошують і відзначають людей, чия допомога, підтримка, сумлінна праця, громадська активність стала важливим етапом на шляху до процвітання. Цього року на свято завітали голова Калинівської районної ради Василь Кіндратович Поліщук, депутат верховної ради Петро Васильович Юрчишин директор Калинівської філії ПАТ «Поділля Агропродукт» Микола Ігорович Карпенко, депутат районної ради, місцевий підприємець Сергій Миколайович Тишко, які також привітали бережанців.                                                                                   

   Зокрема, Василь Кіндратович Поліщук зазначив, що Бережани сьогодні – одне з найкращих сіл району, у розвиток якого щороку вкладаються немалі кошти, і висловив задоволення тим, що все, що створюється у громаді -  цінується та працює. Крім цього, Василь Кіндратович разом з Сергієм Тишком нагородив грамотами  районної ради активних працівників села всіх сфер діяльності. Бережанська громада також висловила вдячність голові районної ради за багаторічну співпрацю, мудре і ефективне керівництво, людяність та потужну підтримку села, оскільки все, що здійснилось у громаді, Василю Кіндратовичу близьке і небайдуже, бо ж має великий талант надзвичайного керівника не лише надавати підтримку, сприяти справі, а й щиро за неї вболівати.                                                                      Також з надзвичайною приємністю громада слухала промову депутата Верховної ради Петра Васильовича Юрчишина, якого з бережанським Будинком культури пов’язує давня історія. Ще не будучи депутатом, Петро Васильович власним коштом капітально відремонтував фойє клубу, перетворивши похмуре, непривітне приміщення радянських часів у справжню світлицю.  Далі були перемоги у проектах розвитку, допомога влади, невтомна праця, і зараз громада, з легкої руки депутата Петра Юрчишина, має прекрасний заклад культури сучасного зразка. А нині на сільському стадіоні тішить око ще один подарунок народного депутата – дитячий ігровий майданчик, де зранку до вечора граються і відпочивають діти. У промові Петро Васильович окреслив найближчі завдання уряду, подякував за квотум довіри, привітав громаду зі святом і особистими подяками нагородив чотирнадцятьох жителів Бережан, які відзначились у  праці та громадській діяльності. А учасники бойових дій на Сході України - Олег Коломієць, Михайло Бабчук та Віктор Бараш отримали від нього безкоштовні путівки на санаторне лікування. У відповідь Петро Васильович також почув гарні слова. Зокрема, вдячність за постійну депутатську увагу до округу, підтримку територіальної громади в цілому та окремих жителів, за людяність, розуміння, ефективну працю в уряді.    

   Високий організаційний рівень святкування забезпечила  Бережанський сільський голова Галина Фурман разом з колективами БК та сільської ради. 

   У концертній програмі взяли участь місцеві аристи-аматори, які не один рік вражають односельчан своєю творчістю. Це Ольга Бойко, Ірина Колісник, Діана Касьяненко, вокальний ансамбль «Юність», танцювальний колектив «Фантазія», Вадим Микичур, Діана Грепечук  та інші. А серцем концерту, звичайно ж, став виступ сільського аматорського народного вокального ансамблю української пісні  «Берегиня». У фіналі програми відбулась прем’єра пісні «Моє славне село Бережани», слова до якої написала І. Роїк, а музику – художній керівник народного колективу «Берегиня» - Сергій Ломачевський.

   Ми любимо своє село, пишаємося ним, і віримо, що під мирним небом у вільній, незалежній Україні День села відсвяткуємо ще не один раз.

 

Н. Колесник, директор Бережанського БК

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація