Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

9 вересня з робочим візитом завітав до Калинівки Президент України Петро Порошенко

На початку свого візиту відвідав військову частину №3028 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України у Вінницькій області.

Глава держави вшанував пам'ять військових, які загинули під час захисту територіальної цілісності та суверенітету України та поклав квіти до пам'ятного знаку загиблим військовослужбовцям НГУ, який розташовано на території підрозділу.

Також Президент відзначив високими державними нагородами військовослужбовців Нацгвардії за мужність і самовідданість, виявлені під час бойових дій, високий професіоналізм та зразкове виконання службових  обов’язків.

- Дякую нашим нацгвардійцям за мужність у захисті України від російської агресії! 

Далі глава держави поспілкувався з Калинівчанами на центральній площі нашого міста.

Подякував присутнім за теплу зустріч.

Наступним пунктом візиту Глави держави стала оновлена  лікарня, де Петра Порошенка зустріли голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації  Володимир Гаврилюк, Депутат Верховної Ради України Петро Юрчишин, головний лікар Калинівської ЦРЛ Владислав Головащенко, депутат обласної ради Валерій Якимець, яку завдяки зусиллям місцевої влади та меценатів вдалося перетворити на один з найкращих медичних закладів округу.

Ми зі свого боку за останні три роки робимо так, щоб українські лікарні, українські лікарі, українські школи, вчителі, українські дороги, в першу чергу – українська армія – були першим пріоритетом держави Україна, - сказав Президент під час спілкування з колективом Калинівської центральної районної лікарні.

Петро Порошенко висловив сподівання, що за тиждень Верховна Рада проголосує за медичну реформу та повідомив, що окремо буде розроблено та впроваджено спеціальний проект про розвиток сільської медицини. «Ті, хто живуть у селі потребують такого самого рівня медичних послуг, який доступний людині в районному, обласному центрі і в столиці», - зазначив він.

За його словами, саме для цього впроваджуватиметься телемедицина, налагоджується широкополосний Інтернет-зв'язок для того, щоб лікар на відстані міг швидко визначити, що робити з пацієнтом, яке йому призначити лікування чи додаткову консультацію.

Також є пріоритетом підвищення матеріального забезпечення українського лікаря, бо я хочу все зробити для того, щоб відновити такий самий конкурс до медичних навчальних закладів, який був  коли я познайомився з Мариною, - сказав Петро Порошенко. - Я впевнений в тому, що ця праця має бути достойно оцінена державою. Ми маємо підвищити престиж медичної праці. Ми маємо запустити медичну реформу, запустити реформу сільської медицини.

Що таке праця лікаря, праця медичного працівника я знаю дуже добре. Якщо ти не маєш до цього хисту, якщо ти не народжений рятувати життя – це буде каторга. Але якщо ти справжній лікар чи медичний працівник – ти робиш диво. І я хочу подякувати кожному з вас за те, що кожен день ви робите диво – рятуєте життя людей, - звернувся Президент до лікарів.

Президент поспілкувався з медичним персоналом та пацієнтами лікарні, а також вручив сертифікат на обладнання для лікарні. 

 


 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація