Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

74 річниця перемоги над нацизмом

9 травня в Калинівці відбувся  мітинг-реквієм  до Дня пам'яті та примирення, а також 74-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистості розпочались з покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям та хвилиною мовчання.

У вшануванні пам'яті загиблих та привітанні ветеранів Другої світової війни взяли участь  голова районної ради Василь Поліщук, голова райдержадміністрації Володимир Гаврилюк, міський голова Анатолій Шамалюк, дружина народного депутата України Петра Юрчишина Любов Ярославівна, голова ради ветеранів Валерій Захарчук,  представники трудових колективів та навчальних закладів міста, громадськість.

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пробуджує в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу.Сьогодні, коли українці знову дають відсіч озброєному агресору, відстоюючи  незалежність та територіальну цілісність країни,шануймо та схиляємо голови перед ветеранами, що слугують нам прикладом стійкості, мужності та героїзму. Завдяки Вам ми сьогодні живемо і працюємо, завдяки Вашій самовідданій боротьбі ми є частиною сучасної Європи і маємо європейське майбутнє. 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація