Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

4 грудня - Міжнародний день волонтерів

4 грудня в конференц-залі районного будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Міжнародного дня волонтерів. Були присутні керівники району, установ та організацій, учасники Революції Гідності, учасники АТО, ветерани Афганістану, військовослужбовці, голови територіальних громад та представники громадськості.  

Розпочався захід вітальним словом голови районної Ради Василя Поліщука, та голови райдержадміністрації Володимира Гаврилюка.

«З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно" - звернувся до присутніх голова районної ради Василь Поліщук.

Не оминули увагою і надзвичайні події, які відбулися 26 вересня 2017 року в Калинівці на 48 «Арсеналі». Й тут, у першу годину горя, вже працювали волонтери, які евакуйовували населення, ризикуючи своїм життям… Мчали серед ночі автобуси до Калинівки з Вінниці, Козятина, Липовця та Літина.

Подякували молодим волонтерам, які започаткували свою діяльність із збору допомоги для учасників Революції Гідності, потім для учасників АТО, а тепер для хворих, які потребують негайної допомоги.

На зустрічі волонтери отримали подяки та музичні вітання від молодих талантів Калинівщини. 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація