Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

33 роковини Чорнобильської трагедії

26 квітня, в  м.Калинівці, біля пам’ятника Чорнобильської трагедії відбувся мітинг-реквієм, з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи.

 Внаслідок цієї страшної трагедії постраждало 3 мільйони осіб. Через пряме радіаційне ураження значної території України більше 150 тисяч осіб змушені були залишили свої домівки. Наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС доведеться долати не одному поколінню українців.

Разом з тим, Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності та самопожертви працівників ЧАЕС та ліквідаторів. Ці люди захистили світ, при цьому втратили своє здоров’я, а багато хто і життя.

Учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника жертвам Чорнобильської трагедії. Під час мітингу поіменно згадали всіх ліквідаторів району, які не дожили до сьогоднішніх днів. Схилили голови в скорботній хвилині мовчання. 

За особистий внесок у ліквідацію аварії на ЧАЕС, активну громадянську позицію та з нагоди 33-ї річниці Чорнобильської трагедії Грамотою райдержадміністрації та районної ради з врученням грошової винагороди було нагороджено десять «чорнобильців» району.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація