Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

30 років свого існування відзначив народний аматорський фольклорний ансамбль української пісні

Насолодитись українською піснею та привітати «Кумасеньок» із ювілеєм завітали голова Калинівської районної ради – Василь Поліщук та його заступник  - Микола Господарець.

Історія «Кумасеньок» розпочалась тридцять років тому, коли працівники районного будинку культури створили співочий коллективпо виконанню української пісні.

У 1994 році «Кумасеньки» здобули звання народного аматорського колективу. А потім почалися поїздки на різні фестивалі, конкурси, виступи в Україні і за її межами.

За тридцять років свого існування колектив завоював серця сотень глядачів.

Більше двохсот пісень в репертуарі, тисячі концертів, виступи у палаці «Україна», Молдові, Білорусії, Польщі, у зоні АТО — це лише окремі штрихи з тридцятилітньої історії народного аматорського ансамблю української пісні «Кумасеньки» районного будинку культури.

— Втримати колектив впродовж тридцяти років непросто, — каже директор районного будинку культури, заслужений працівник культури України Марія Шелешко. — Але «Кумасеньки» не лише не розпалися, але й стали відомими. Сьогодні колектив поповнюється молодими виконавцями. Поруч із старшим поколінням — Надією Грибаніною, Володимиром Борецьким, Оксаною Патрак, Наталією Рижук, які у колективі з перших днів, виступає молода зміна — Марія Крикун, Тетяна Фалієва, Ольга Чечель. Переконана — у «Кумасеньок» є майбутнє.

— Секрет нашого колективу у тому, що він складається з людей творчих і небайдужих, які живуть не кожен для себе, а кожен для усіх, - каже художній керівник колективу Володимир Борецький.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація