Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

28 років пройшло з часу виведення радянських військ з Афганістану

15 лютого відбулись заходи з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Керівники району, міста, батьки загиблих воїнів – афганців, колишні воїни – інтернаціоналісти, учасники АТО, громадськість поклали квіти до пам’ятників воїнам-визволителям на воїнам-інтернаціоналістам. Далі урочистості було продовжено в районному будинку культури. З привітальними словами до присутніх в залі звернулися заступник голови районної ради Микола Господарець, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук, , заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов, командир в/ч 3028 Іван Миропольський, районний військовий комісар Олег Резедент, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Шуманський.

Рани, нанесені війною, мабуть, не заживуть ніколи. Сьогодні в Калинівському районі проживає 203 чоловіка, які брали участь у бойових діях на території інших держав. Із них 98 воїнів – інтернаціоналістів та 105 воїнів - афганців. Це люди, які і сьогодні, у складному  сучасному житті, повсякденно виявляють мужність, поміркованість, організованість  та патріотизм.

Пам’ять воїнів-визволителів та учасників бойових дій присутні вшанували хвилиною мовчання. П’ятнадцятьох учасників бойових дій в Афганістані відзначено Подякою райдержадміністрації та районної ради. Батькам та вдовам загиблих воїнів-афганців  вручено матеріальну допомогу.

Концерт, який підготували місцеві аматори сцени, додав присутнім гарного настрою та приємних вражень.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація