Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

28 лютого відбулась 26 позачергова сесія районної ради 7 скликання

На сесії були розглянуті такі питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.
  2. Про передачу Калинівською районною радою міжбюджетних трансфертів у 2019 році.
  3. Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2018 року №555 «Про районний бюджет на 2019 рік».

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення. Зокрема, у зв’язку з проведенням тендерної процедури для робіт, пов’язаних з системою  оповіщення, направлений залишок коштів спеціального фонду районного бюджету в сумі 182885 грн. на «Проектування та будівництво місцевої автоматизованої системи центрального оповіщення».

Також з метою забезпечення участі бюджету Калинівського району у співфінансуванні робіт з ремонту та утримання дороги загального користування місцевого значення Петриківці-Кожбабинці- Уладівка – Іванів виділено 200тис.грн.

В ході впровадження медичної реформи для повноцінного функціонування поліклінічного відділення та проведення безкоштовної спеціалізованої діагностики та консультацій лікарями відділення мешканців Калинівського району необхідно придбати персональні комп’ютери, принтери-сканери, ксерокси, пристрої безперебійного живлення, медичні інформаційні системи   На підставі цього головний лікар КП «Калинівської ЦРЛ»  Головащенко В.С. звернувся з проханням виділити 500 тис грн. для закупівлі необхідного обладнання.

-З початку року ми уже виділили 300 тисяч гривень на ремонт лікарні. Зараз проводяться ремонтні роботи очного, лор, терапевтичного, гінекологічного і пологового відділення. А тепер виділяємо ще 500 тисяч на закупівлю інформаційних систем, - зауважив голова районної ради Василь Поліщук.

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація