Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

24 грудня відбулось засідання чергової сесії районної ради 7 скликання

Скликання 31 сесії обумовлено настанням бюджетного року і прийняттям Державного бюджету на 2020 рік.  На засіданні було розглянуто та обговорено депутатами 16 питань, по кожному з яких прийняте та ухвалене  відповідне рішення щодо їх виконання.

Важливим питанням, яке розглядалось на сесії - фінансування фельдшерсько-акушерських пунктів . В ході медичної реформи склалось так, що з системи фінансування фактично «випали» сільські ФАПи, тому надання первинної медичної допомоги сільському населенню стало під питанням.

 Пропонувалося, щоб доплату на фінансування заробітної плати фельдшерів до повної ставки здійснювали сільські ради. Але, нажаль, не всі сільські ради мають на це кошти в бюджетах.

  •  З іншого боку, не може  людина з села, маючи низький рівень доходів, їхати в районну лікарню для отримання елементарних медичних послуг – уколу чи крапельниці, першої медичної допомоги, таке інше. Саме тому мешканці сіл обов’язково повинні мати певний чітко визначений перелік безкоштовних медичних послуг, - наголосив голова районної ради Василь Поліщук.  

Тому, для недопущення закриття фельдшерсько-акушерських пунктів та амбулаторії, на сесії, депутатами районної ради було прийнято рішення про фінансування усіх фельдшерсько-акушерських пунктів Калинівського району в 2020 році за рахунок коштів районного бюджету.

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація