Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

15 лютого відзначили День виводу військ з Афганістану

З нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 15 лютого в м.Калинівці було проведено урочисті заходи, які розпочато покладанням квітів до пам’ятників воїнам-визволителям та воїнам-інтернаціоналістам. Далі урочистості було продовжено в районному будинку культури. Тут зібрались керівники району, міста, батьки загиблих воїнів – афганців, колишні воїни – інтернаціоналісти, учасники АТО, громадськість. З привітальними словами звернулися заступник голови районної ради Микола Господарець,перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Слабчук,  заступник Калинівського міського голови Олександр Щьов, помічник народного депутата України Олег Мичківський, голова районної Спілки ветеранів Афганістану Петро Шуманський.

«Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, - наголосив заступник голови районної ради Микола Господарець, - безперечно, воїни виконували свій інтернаціональний обовязок і в Єгипті, Югославії, Вєтнамі, Угорщині, Чехословаччині і багато інших країн на території планети. Афганська війна, я вважаю, що це роздоріжжя двох систем, які зустрілись на цій території, де солдати стали заручниками і на своїх плечах винесли усі тяготи і складнощі війни. Бажаю учасникам бойових дій міцного здоровя, на вашу долю випав складний військовий шлях, ми вами пишаємось, ви наша гордість».  Пам’ять воїнів-визволителів та учасників бойових дій присутні вшанували хвилиною мовчання.

Сімнадцятьох учасників бойових дій в Афганістані відзначено Подякою райдержадміністрації та районної ради.  Від районної влади вручено матеріальну допомогу батькам та вдовам загиблих воїнів-афганців. Під час урочистостей помічник народного депутата України Олег Мичківський передав 5000 гривень на покращення матеріально технічної бази музею воїнів Афганістану. Гарним доповненням свята стали пісні афганської тематики, які звучали в залі цього дня.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація