Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

14-15 січня 2017 року свято сатири та гумору ім.С.Руданського

14-15 січня 2017 року в районі відбудуться дні сатири

та гумору під назвою "І я знов живий, світ оглядаю",

присвячені 183-ій річниці від дня народження

 С.В.Руданського 

Літературно-мистецькі заходи розпочнуться в с. Хомутинці 14 січня 2017 року в 11.00 годин за участю поетів, письменників, виступів колективів художньої самодіяльності.

Святкові заходи у м.Калинівка пройдуть 15 січня 2017 року з 8.00 до 15.00 годин за участю представників обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування.

Відколи в Україні триває війна, відтоді свято гумору імені Степана Руданського, яке на Калинівщині відбувається з 1981 року, змінило своє головне гасло. Замість традиційного «І я знов живий світ оглядую» з’явилося нове - «Україна сміється – отже не здається». Так буде і цього разу.

Програма святкування у Калинівці – традиційна, вироблена впродовж багатьох років. Тут буде святкова торгівля, а також ярмарок, на якому свою продукцію реалізовуватимуть сільгоспвиробники району. Нацентральній площі міста буде облаштовано містечко майстрів, де свої вироби представлятимуть майстри народної творчості Вінниччини. Територіальні громади району демонструватимуть свої різдвяно-новорічні світлиці. Кролівники та птахівники області облаштують свою виставку. У програмі свята будуть також різноманітні розваги, спортивні змагання, конкурси. І, звичайно, ж чи не найвидовищніший вид програми – призовий стовп.
Як зазначають організатори свята, цікавою має бути і мистецька програма. Про свою участь у святі уже заявили артисти з кількох регіонів України – Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Львівської та Хмельницької областей та міста Києва. Зокрема, на святі виступатимуть відомий фольклорний гурт з Вінниці «Мокоша», жмеринські «Вусані», а також ансамбль Київського національного університету культури і мистцтв «Кралиця» - колектив, котрий вважається одним з провідних представників молодіжного фольклорного руху України.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у Днях сатири та гумору/

 

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація