Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

13-14 січня 2018 року відбудеться Всеукраїнське свято сатири та гумору

13-14 січня 2018 року відбудеться Всеукраїнське свято сатири та гумору, присвячене 184-й річниці від дня народження Степана Руданського.
Веселе дійство, яке на Калинівщині проходить впродовж більш як тридцяти п’яти років, буде присвячене 184-й річниці від дня народження нашого славетного земляка Степана Руданського.
За традицією свято гумору розпочнеться на батьківщині поета у Хомутинцях 13 січня об 11.00, а наступного дня продовжиться у Калинівці.
Святкові заходи у Калинівці пройдуть 14 січня 2018 року з 10.00 до 15.00 за участю представників обласної та районної влади, органів місцевого самоврядування, повідомляє оргкомітет свята. 
У програмі свята - вручення премії імені С.Руданського, виступи письменників, поетів - гумористів, творчих колективів, виставки світлиць територіальних громад району, спортивні змагання, конкурси, розваги, призовий стовп, святкова торгівля. На центральній площі працюватиме виставка різних порід кролів та птиці. Сільгоспвиробники району реалізовуватимуть свою продукцію.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація