Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

Статистика відвідувань

1 лютого 2019 року стартував шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

1 лютого 2019 року стартував шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

6 лютого 2019 року, за ініціативи голови районної ради Поліщука В.К. відбулася нарада-зустріч з головами сільських рад, об’єднаних територіальних громад, керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих садочків та інших бюджетних організацій. Василь Кіндратович ознайомив присутніх з головною метою зібрання - підведення підсумків щодо участі громад Калинівського району у попередніх конкурсах різного спрямування та заохочення до подальшої розробки проектів з метою подання їх на 16-й обласний конкурс проектів розвиткутериторіальних громад.

У семінарі-навчанні взяв участь  координатор 16-го обласного конкурсу проектів  розвитку територіальних громад Іщук Віктор Федорович, який повідомив про затвердження Положення про Конкурс і вимог щодо написання проектів. Він зазначив, що загальний бюджет Конкурсу в цьому році збільшився на 5 млн.грн. і становить 20 млн.грн. Обов’язковою буде електронна реєстрація проектів. Так, крайній термін подачі електронних заяв до Дирекції Конкурсу - 1 березня  2019 року, а в друкованому вигляді – 15 березня 2019 року. Віктор Федорович зауважив, що вимоги й критерії до участі в Конкурсі, а також форма подачі документів залишились не змінними.

З більш детальною інформацією щодо написання та оформлення проектів можна ознайомитись на веб-сайтах: обласної Ради www.vinrada.gov.ua; облдержадміністрації www.vin.gov.ua; Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального  розвитку облдержадміністрації http://dmsrr.gov.ua; Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування http://sg.vn.ua.

Повернутись

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація